Singing Links 19

1. Polski magazyn kulturalno-kulinarny Usta, w którym znajdziemy artykuły o ludziach, miejscach, designie, sztuce, polityce, antropologii, modzie, no i oczywiście jedzeniu. Szkoda, że nie ma dostępnej wersji online, ale za to na ich stronie można przeczytać interesujące wpisy i nasycić oko ładnymi zdjęciami.

2. Zestawienie minimalistycznych fotografii, gdzie każda kolejna zachwyca prostotą przekazu.

3. A jeśli już mowa o minimalistycznych fotografiach, to polecam konto na Instagramie – People walking past walls, czyli ni mniej ni więcej, zdjęcia ludzi uchwyconych przechodzących na tle ścian. Świetna koncepcja. Uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam. Niektóre zdjęcia są właśnie bardzo minimalistyczne, dzięki czemu jeszcze bardziej mi się podobają.

4. Na blogu Szpilki, kawa i Kultura do poczytania rozważania autorki na temat, czym jest luksus w czasach dostatku. Podane przez Kasię przykłady, czym jest dla niej luksus, dokładnie pokrywają się z moją wizją.

5. Seria ilustrowanych ptaków w nieco innej formie, warte obejrzenia (nawet bocian się załapał).

6. Monika Mikowska stojąca za blogiem jestem.mobi, która otrzymała Wyróżnienie Specjalne w tegorocznej edycji Blog Roku 2013, dzieli się swoimi radami na temat jak być osobą wpływową (jak sama zaznacza, nie blogerką).

7. Moje ostatnie odkrycie – blog Addicted to Passion, który oczarował mnie  niesamowitymi zdjęciami z Dominikany. Autorka brała tam ślub cywilny, dzieli się z czytelnikami podpowiedziami, jak taki ślub zorganizować. Sesja z Dominikany jest tak piękna, że aż wydaje się nierealna. Polecam zajrzeć.

8. 10 porad i technik fotografowania naszych domowych pupili wg Jamie Pflughoeft profesjonalnej fotografki zwierząt. Aby obejrzeć efekty jej pracy oraz podejrzeć kilka pomysłów, które potem można wypróbować na swoim psiaku lub kocurku, zajrzyjcie na jej blog, a po jeszcze więcej wskazówek dotyczących robienia zdjęć naszym milusińskim tutaj.

9. Nie ma się co oszukiwać, jest to DIY, którego na pewno nigdy nie wykonam, ale doceniam, że komuś się chciało, a i efekt jest naprawdę niezły. Zajrzyjcie jak zrobić stojak na biżuterię z denek od plastikowych butelek, a nóż ktoś z Was pokusi się o wykonanie tego projektu.

Miłej niedzieli!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 Responses to Singing Links 19

  1. Jak zwykle kopalnia ciekawych miejsc! Dziękuję :) Już zajrzałam do Kasi i zdaje się, że zostanę tam na dłużej ;)
    Miłego dnia :*

  2. są takie duże:)
    piękna Dominikana pod którymś z linków

  3. Fajne miejsca, z miłą chęcią odwiedziłam:-)
    Pozdrawiam ciepło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


cztery + trzy =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>